Уряд затвердив критерії, за якими оцінюватимуть підприємців - посередників на ринку послуг із працевлаштування за кордоном

Уряд затвердив критерії за якими оцінюватимуть підприємців - посередників на ринку послуг із працевлаштування за кордоном.

Це дозволить визначити найбільш ризикованих посередників, послугами яких користуються громадяни України, виїжджаючи за кордон на роботу. Адже новий поділ на групи ризику дає змогу виявляти недобросовісних підприємців, які діють без ліцензії, надають недостовірну інформацію або іншим чином порушують вимоги законодавства.

Для кожного суб'єкта господарювання у цій сфері буде встановлено один із трьох ступенів ризику: високий, середній або незначний, залежно від строку провадження діяльності, кількості працевлаштованих за кордоном осіб, наявності обґрунтованих скарг на діяльність таких посередників, інших критеріїв.

Відповідно до критеріїв визначається періодичність проведення перевірок суб'єктів господарювання.

Посередники з високим ступенем ризику перевірятимуться органом державного нагляду (контролю) не частіше ніж один раз на два роки, із середнім ступенем ризику - один раз на три роки, із незначним ступенем ризику - один раз на п'ять років.