Закон, що спростив механізм держпідтримки інвестиційних проектів в Україні

http://biz.nv.ua 23 Березня 2017. Верховна Рада України удосконалила механізм державної підтримки інвестиційних проектів.

За прийняття в цілому законопроекту №5105 проголосували 234 депутати при мінімально необхідних 226, передають Українські новини.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроект передбачає розмежування таких понять, як "державне інвестування" та "державна підтримка", а також децентралізацію прийняття рішень щодо інвестування шляхом введення понять "державне інвестування" та "місцеве інвестування".

Також законопроект передбачає спрощення процедури отримання державної підтримки для реалізації інвестиційних проектів шляхом зміни ролі Державного реєстру інвестиційних проектів з дозвільної на інформаційну.

Також законопроект передбачає внесення проектів, яким надана державна підтримка, та державних інвестиційних проектів до Державного реєстру інвестиційних проектів з метою ведення моніторингу їх реалізації.

Нагадаємо, що 15 березня перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів підписав угоду з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) про приєднання України до Декларації про міжнародні інвестиції і транснаціональні корпорації.