Закон, що дозволяє помічникам депутатів працювати за сумісництвом та займатися бізнесом

УНІАН, 3 грудня 2019. Також на працівників патронатної служби Верховної Ради тепер не поширюватиметься норма про політичну нейтральність.

Парламент ухвалив закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо питання сумісництва працівників патронатної служби Верховної Ради України» (№2313-2). Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення підтримав 321 народний депутат. Читайте також Рада ухвалила законопроект щодо слідчих дій над депутатами Законом парламент дозволив помічникам-консультантам народних депутатів, працівникам секретаріатів голови Верховної Ради, його першого заступника та заступника, працівникам секретаріатів депутатських фракцій (груп) у Верховній Раді сумісництво, а також тепер на них не поширюється норма про вимоги щодо передачі іншим особам належних їм підприємств та корпоративних прав.

На помічників депутатів та працівників секретаріатів тепер не поширюється норма про запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав. Крім того, на помічників депутатів та працівників секретаріатів не поширюється норма про політичну нейтральність.

На засіданні парламенту голова Комітету ВР з питань антикорупційної політики, депутат від «Слуги народу» Анастасія Красносільська зазначила, що завдяки цьому закону вдасться зупинити звільнення помічників народних депутатів. ВР сьогодні ухвалила цей закон у першому читанні і в цілому.